Certifikáty    

Měnící se podmínky vyvolávají neustálou potřebu doplňovat profesní odborné znalosti všech pracovníků.

Každá organizace řeší své požadavky a potřeby v okamžiku, kdy nastanou. Proto je velmi důležité mít nástroj, který bude po ruce a bude schopen uspokojit nároky právě v oblasti vzdělávání.

Centrum dalšího vzdělávání TZÚ nabízí několik základních typů školení a také možnost "ušít školení firmě přímo na míru".

Pravidelně každý rok v jarních měsících pořádáme řadu seminářů zaměřených na problematiku systému jakosti, environmentu a BOZP, na podzim zase naopak školení zaměřená na  novinky v oblasti textilu, oděvů a jejich údržby.
Na přelomu května a června pořádáme zpravidla v Praze seminář určený zejména pro obchodníky s názvem Reklamace z pohledu výrobce, prodejce a soudního znalce.  

V tabulce nalevo naleznete seznam seminářů, které pořádáme. Rozkliknutím tlačítka zobrazíte detailnější informace.

Mimo tyto pravidelné akce nabízíme firemní semináře, které jsou organizovány na základě individuálních požadavků co do termínu i obsahu. Pro inspiraci Vám může posloužit katalog vzdělávacích kurzů.

Neopomíjíme také elektronické vzdělávání. Již několikátým rokem funguje e-learningový vzdělávací program e-LTex - Průvodce obchodováním s textilem a oděvy. Nově jsou k dispozici další moduly přístupů pro jednotlivce a podniky a také možnosti využití této aplikace pro podniky jak na internetu tak i intranetu. Informujte se o novinkách přímo na internetové adrese www.skolatextilu.cz nebo emailem na info(a)skolatextilu.cz .

Podrobnější o všech vzdělávacích aktivitách TZÚ je možné získat na emailu: halamova(a)tzu.cz .

Plán vzdělávání

V současné době nabízíme níže vypsané kurzy. Pro individuální dotazy nebo firemní vzdělávání nás neváhejte kontaktovat na halamova@tzu.cz.

DatumOblastTémaCena bez DPH
16.+17.5.2018 Praní a čištění Praktická mikrobiologie pro prádelny 6985,-
Organizace certifikované TZÚ a členové SOTEX GINETEX CZ, z.s. mají na semináře slevu 500 Kč.