O outdoortestingu

Prostřednictvím webové stránky outdoortesting.cz bychom rádi usnadnili širokému okruhu milovníků outdooru orientaci v technických informac&iacut Textilní zkušební ústav, s.p. je leaderem zkušebnictví a certifikace v oblasti textilu.">

Certifikáty    
> Spustili jsme nový web www.outdoortesting.cz

Spustili jsme nový web www.outdoortesting.cz

Prostřednictvím webové stránky outdoortesting.cz bychom rádi usnadnili širokému okruhu milovníků outdooru orientaci v technických informacích, které společně s těmito výrobky dostávají. Na jedné straně je to velká přednost obchodu s outdoorovým vybavením, že informuje spotřebitele až na úrovni čistě technických údajů. Z hlediska zákazníka přímo vzorná vstřícnost. Na druhé straně je ale dobré vědět nejen to, co nabízené údaje říkají, ale i to jak vznikají.

S využitím stránky outdoortesting.cz si může spotřebitel i obchodník udělat lepší představu o čem vlastně diskutují. Výběr výrobku je vlastně diskuse o tom, jestli spotřebiteli vyhovují informace, které mu obchodník o výrobku nabídl. Do diskuse se tím pádem zapojuje i výrobce, který při uvádění svých výrobků na trh technické informace dodává.

Aby byl outdoortesting.cz co nejkomplexnější, spojili jsme zkušenosti dvou zkušebních ústavů, jejichž laboratořemi prochází v podstatě celý sortiment outdooru. Informační portál outdoortesting.cz byl iniciován Textilním zkušebním ústavem, ve spolupráci se Strojírenským zkušebním ústavem. Najdete zde normy a požadavky na outdoorové vybavení, informace o tom, co a jak se zkouší i upozornění na případné problémy při používání tohoto vybavení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.outdoortesting.cz