Certifikáty    
Úvodní strana > Vzdělávání

Vzdělávání

Centrum dalšího vzdělávání TZÚ nabízí několik základních typů školení a také možnost "ušít školení firmě přímo na míru".

Pravidelně každý rok v jarních a podzimních měsících pořádáme řadu seminářů zaměřených na problematiku systému kvality, environmentu a BOZP, dále školení zaměřená na oblast textilu, oděvů a jejich údržby. Mezi nejžádanější školení patří  Reklamace z pohledu výrobce, prodejce a soudního znalce a Zbožíznalství. V tabulce níže naleznete aktuální seznam seminářů. Mimo tyto pravidelné akce nabízíme firemní semináře, které jsou organizovány na základě individuálních požadavků. 

KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ
Níže naleznete přehledové katalogy vzdělacích aktivit, které můžou sloužit jak pro výběr konkrétního kurzu, tak i jako inspirace pro personalisty při přípravě kurzu na míru.

Katalog vzdělávání pro oblast profesionálního praní a čištění naleznete ZDE.
Katalog vzdělávání pro oblast textilu naleznete ZDE.
Katalog vzdělávání pro oblast systémů řízení kvality ZDE.

Plán vzdělávání
Děkujeme Všem, kteří se zúčastnili letošních školení. V současné době pro vás nemáme vypsané žádná školení, ale budeme se na Vás těšit na podzimních školeních. Samozřejmě je možné se přihlásit na individuální firemní školení, které pro vás rádi připravíme na míru. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na halamova@tzu.cz.

Chtěli bychom Vás ujistit, že všechna naše školení jsou realizována v souladu s hygienickými bezpečnostními opatřeními. Zdraví všech je pro nás na prvním místě.

Datum Oblast Téma Cena bez DPH
0,-
Organizace certifikované TZÚ a členové SOTEX GINETEX CZ, z.s. mají na semináře slevu 500 Kč.