Certifikáty    

 Akreditovaný certifikační orgán pro certifikaci systémů managementu č. 3003

Působí v oblasti textilního průmyslu, oděvního průmyslu, obchodu a služeb (čistírny, zakázková krejčovství atd.) i v dalších oblastech s vazbou na textil např. výroba hraček, vybavení pro sport, čalounická výroba atd. Dále v kožedělném, dřevařském, papírenském, gumárenském a plastikářském průmyslu i v oblasti zpracování druhotných surovin.

Osvědčení certifikačního orgánu QMS ve formátu PDF (2 MB) Osvědčení o akreditaci  
Osvědčení o akreditaci Certifikačního orgánu pro systémy managementu č. 3003 naleznete zde. Přílohu k osvědčení naleznete zde.
 
     

Certifikační orgán č. 3003 je akreditovaný Českým institutem pro akreditaci, o.p.s.  podle normy ČSN EN ISO/IEC 17021-1:2016 a provádí certifikaci podle:

Mimo svůj rozsah akreditace certifikační orgán provádí také certifikaci pod hlavičkou CQS z.s., který je akreditovaný certifikační orgán Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. také na:

Při provedení certifikace pod členstvím CQS IQNET Vám můžeme nabídnout certifikát uznávaný v zemích čtyř kontinentů, vydaný téměř v jakékoli jazykové mutaci.

Další informace o činnosti CQS lze získat na internetových stránkách www.cqs.cz a o činnosti sítě IQNET na adrese www.iqnet-certification.com.

COS TZÚ mimo rozsah akreditace provádí následující certifikace:

Stále rostoucí počet certifikátů svědčí jednak o zájmu podniků o zlepšení svého postavení na trhu, jednak o‌ autoritě Textilního zkušebního ústavu, který v odvětví textilu certifikoval jednoznačně nejvíc organizací.

Textilní zkušební ústav s dalšími akreditovanými certifikačními orgány v ČR založil CQS, které je od roku 1998 členem IQNET (Celosvětové sdružení organizací pro certifikaci systémů managementu) a je tak důvěryhodným a mezinárodně uznávaným představitelem ČR v oblasti, pro kterou je akreditován.

Logo_CQS     

SEKCE KVALITY HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČR

Orientace ve světě certifikace systémů managementu ZDE.

Zveřejňování držitelů certifikátů

Držitelé certifikátů jsou pravidelně zveřejňování na našich stránkách ZDE.