Certifikáty    
> Projekty aktuálně běžící > MODATOP – Moda training on Practice

MODATOP – Moda training on Practice

Kick off meeting projektu Modatop v Madridu

Zahajovací setkání projektu MODATOP bylo zorganizováno v Madridu na konci listopadu 2016. Cílem projektu je propojit různé zájmové skupiny zapojené do duálního systému odborného vzdělávání a vytvořit vzdělávací materiály a manuály podporujícící učitele a tutory odborného vzdělávání, kteří jsou přímo zapojení v odborném, případně praktickém vzdělávání žáků a studentů.

2. partnerské setkání projektu MODATOP

 

V Portu se v květnu 2017 uskutečnilo druhé partnerské setkání projektu MODATOP. V rámci prvního období projektu byly navrženy obsah a design výstupů projektu. Výstupy projektu jsou vzdělávací příručky a manuály budou určeny učitelům a tutorům odborného vzdělávání, kteří jsou zapojeni do všech fází zejména duálního vzdělávání

O projektu:

Partneři

ASECOM, Madrid (ES)

Formacion y Educion integral, Madrid (ES)

ATP, VILA NOVA DE FAMALICĂO (PT)

MODATEX, Porto (PT)

ATOK

Textilní zkušební ústav

CONFORM S.C.A.R.L., Avellino (IT)

Made in Vicenza, Vicenza (IT)

 

Projekt MODATOP je zaměřen na intenzivní podporu spolupráce podniků a škol při odborné přípravě a vzdělávání žáků, studentů, příp. i dospělých pro textilní a oděvní průmysl. Skladba partnerů projektu (školy, tréninkové centra pro dospělé, asociace) umožní rozvinout naše zkušenosti z praktické realizace ECVETu, nové možnosti spolupráce díky novým partnerstvím.

V rámci diskuze na kick-off meetingu vyplynula spíše potřeba se zaměřit na oděvní průmysl a případně i nové téma „Industry 4.0“.

 

Projekt byl zahájen 1. 11. 2016 a bude trvat 24 měsíců

Číslo projektu: 2016-1-ES01-KA202-025092

Koordinátor projektu: ASECOM Madrid

erasmusPlus

“Modatop” has been funded with support from the European Commission