Certifikáty    

 Confye erasmusPlusbar code

 

CONFYE - Confección y Empleo 
www.confye.eu

CONFYE (Confección y Empleo) je sdružení strategických partnerství, které sdružuje průmyslové asociace, střediska odborného vzdělávání a přípravy a certifikační orgány v České republice Španělsku a Portugalsku. Projekt se zaměřuje na odvětví výroby textilu a oděvů. Náš tým má zkušenosti z předchozích projektů určených pro odborné vzdělávání, Výsledkem projektu CONFYE je e-learningový kurz o podnikání a budování značky, který pomáhá studentům odborného vzdělávání v různých zemích ukázat své schopnosti a dovednosti společnostem v svém oboru a posílit jejich možnosti získat zaměstnání nebo nastartovat své vlastní podnikání.

Cílem kurzu v oblasti kariérového poradenství a podnikání je podpora schopností studentů odborného vzdělávání prezentovat svoje dovednosti firmám v tomto odvětví k posílení jejich šancí na získání zaměstnání nebo vytvoření vlastního podnikání. Cílem MOOC je poskytnout učitelům a studentům užitečné doplňkové vzdělávací zdroje a podpořit rozvoj mladých lidí při budování jejich kariéry.

Kurz se skládá ze tří kapitol. Každá kapitola obsahuje tematická videa, doplňkové materiály a možnost ověření si nabytých znalostí pomocí krátkých testů.

Kapitola č. 1: Jak na životopis a příprava na pracovní pohovor

Kurz obsahuje instruktážní videa o tom, jak si připravit životopis podle typu práce, kterou chci dělat? Na co si dát pozor, abych dobře zvládl pracovní pohovor? Tuto kapitolu připravili zkušení lektoři z Portugalska ze školícího centra MODATEX

Kapitola č. 2: Jak budovat vlastní značku

Tato kapitola se zabývá otázkami týkající se osobní brandingu, co to vlastně je, jak budovat vlastní značku, co udělat, aby Tě firmy našly a kontaktovaly. Tuto část připravil tým školitelů z Madridské odborné střední školy.

Kapitola č. 3: Jak nastartovat byznys

Uvažuješ o založení vlastní firmy? Poslechněte si rozhovory úspěšnými českými podnikateli, které Vám pomohou udělat první krok? Dozvíte se, jaká základní pravidla je dobré na začátku podnikání dodržet, jak si vybrat cílovou skupinu svých zákazníků, jestli je potřeba mít velký business plán nebo stačí nadšení a víra v sebe. Potřebuješ hodně strojů a počítačové vybavení pro zařízení šicí dílny nebo je důležitější znát správné postupy ze školy a chuť pracovat? Jednoduchá animace (http://projects.v4p.cz/animace-osvc/index.html?lang=cz) ti také ukáže, co musíš udělat, abys získal IČO. Tuto část měli na starosti čeští partneři Textilní zkušební ústav Brno a Asociace textilního-oděvního a kožedělného průmyslu.

Kurz CONFYE se všemi vzdělávacími videi a dalšími nástroji najdeš pomocí tohoto kódu nebo zde. Kurz je zdarma, je potřeba se na platformu zaregistrovat. Je tam k dispozici také dotazník pro zpětnou vazbu, budeme moc rádi za jakékoli podněty a Vaše názory.

bar code

Číslo projektu: 2018-1-ES01-KA202-050288

Koordinátor projektu: ASECOM Madrid (Španělsko)

Partneři: Formacion y Educion integral, Madrid (Španělsko); ATP (Portugalsko), MODATEX, Porto (Portugalsko); ATOK; TZÚ, s.p., Comunidad de Madrid (Španělsko)