Dobrý den, chci se zeptat, jestli musí prodejce v reklamačním protokolu uvést jako důvod neuznání i vysvětlení. Nebo stačí jen aby napsal, že je to z důvodu opotřebení. Reklamovala jsem džíny, kde u zadního švu na zadku je látka na 1cm zeslabená, má i jinou barvu (je to do bíla na modré džínovině). Není to ani povolené, ani vytržené a v obchodě mi reklamaci vrátili s tím, že je to zamítnuto z důvodu opotřebení. Džíny jsou koupené v červnu 2010. Mám pocit, že to výrobci ani neposlali (do Itálie) a prostě mi jen napsali toto vyjídření. Mám nárok i na originál vyjádření od výrobce z Itálie? Díky za odpověď.
Zákazník má právo pouze na odpověď prodejce. Pokud je zboží starší než 6 měsíců od nákupu potom může prodejce v rámci odpovědi na uplatněnou reklamaci odpovědět pouze že ji neuznává z důvodu ..... a prokázání opaku je na straně spotřebitele.
Vladimír Štork, vedoucí AZL a soudní znalec