Dobrý den chci se zeptat,objednali jsme si 100ks triček pro firmu a všechny asi po třetim vyprání jsou úplně vyšisované hlavně v místě otěru ramena,záda,břicho.Dodavatel odmítl reklamaci,že je to naše vina.Špatně prané.Děkuji za odpověd.Milada.
Dobrý den,
pokud jsou skvrny jenom někde (místa Vašeho popisu), nepředpokládám špatné praní, protože trička byla prána celá, nikoliv jenom určitá místa. Zde se nabízí nízká stálobarevnost textilie na světle, v potu??? a tyto vady jsou důvodem k reklamaci. Je třeba trička vidět ke správnému posouzení vady.
Ing. Elen Klašková, TZÚ