Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu na visačku napsat: Made in Czechoslovakia...
Dobrý den,
Czechoslovakia již neexistuje - to by mohlo zavánět klamáním spotřebitele, … což takhle Made in Czech and Slovak republik ?
Ing. Petr Nasadil, vedoucí AZL, TZÚ