Dobrý den, koupila jsem si džíny , byly celkem drahé (3000 Kč), po prvním vyprání se vytáhly a nesedí mi (plandají na mě). Prala jsem na teplotu, která byla uvedena v pracích symbolech na džínách. Vztahuje se na tento problém reklamace. Džíny se mi jinak velmi líbí, pouze bych je potřebovala vyměnit za menší číslo. Děkuji za odpověď
Nesetkala jsem se s vytáhnutím džín po praní, ale při nošení a toto není důvod k reklamaci. Po praní se obvykle „stáhnou“. Ing. Elen Klašková, TZÚ