Dobrý den,
moc Vás chci poprosit o radu, protože jsem před rokem koupila 2 kukly a bodyno z merina. Na jedné z nich se mi při nošení začaly dělat dírky, tak jsem šla zboží reklamovat. Reklamaci mi neuznali s tím, že byla poškozena působením biologických škůdců a že mám výrobek v době, kdy ho nepoužívám chránit před těmito škůdci. Je zvláštní, když se starám o všechny výrobky stejně, peru stejně a mám uloženy stejně, proč jsou dírky jen v jedné? Doma moli nemáme, tak jak je to možné? Můžete mi prosím poradit?
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pokud se jedná o výrobky ze 100% vlny, tak opravdu může jít o poškožení škůdci. Samozřejmě může jít i o závadu materiálu, ale nejsme schopni vadu posoudit, pokud výrobek nemáme k dispozici pro prohlídku. Prosím, pokud máte zájem zjistit pravou příčinu vzniklé závady, zašlete výrobek k posouzení k nám.
L. Zaklová