Dobrý den, prosím o radu, koupili jsme stan Prima Camp 3 Basic a i po několikerých pokusech se nám nepodařilo vypnout stan tak, aby vydržel alespoň jednu noc vypnutý. Vždy po nějaké době dojde ke styku tropika s vnitřní ložnicí a voda s vnitřního orosení nebo při dešti začne prokapávat. Nejde o problém s plátnem, ale s konstrukcí stanu.Malý prostor mezi vnitřní a vnější stěnou.Lze toto u vás posoudit nebo získat kontakt na příslušného znalce? Prodejce reklamaci neuznal s odůvodněním, že nenašel důvod, proč by stan nešel vypnout a látka je kvalitní (to nerozporuji). Děkuji za odpověď
Dobrý den,
Asi bych doporučil obrátit se na zkušebnu v Jablonci, která stany zkouší a možná má i znalectví.
Pokud neuspějete, ozvěte se, budeme se bavit dál.