Dobrý den, reklamovala jsem zboží ale nechtěli mi ho vyměnit protože jsem ho již vyprala.Zboží je nenošené, zcela nové a nepoškozené. Je to důvod k neprospěchu mé reklamace ? Předem děkuji za odpověd. Nashledanou
Dobrý den, velmi záleží na tom, co jste na zboží reklamovala. Běžně nebývá důvodem k nepřijetí reklamace vyprání zboží. Pokud jste ale požadovala např. výměnu zboží za jiné třeba z důvodu nevhodné velikosti, tak to už je pak na vzájemné dohodě mezi Vámi a obchodníkem.