Dobrý den, šiju a vyrábím různé tetilní výrobky- pohankové polštáře, levandulové pytlíky,drobné textilní dekorace, třeba zápichy, andělíčky vycpané dutým vláknem,zvířátka, věnečky na dveře,jehelníčky, prostírání, nákupní tašky, plstěné výrobky ... Většinou používám různé zbytky látek nebo recykluji použitý textil. Nebo kombinuji s novými látkami.
Jak mám správně své výrobky označovat, abych je mohla prodávat? Zákon jsem četla, ale moudrá z něho tedy nejsem...
Děkuji, M.Jurčová
Dobrý den,
nevím, zda zákonem myslíte Nařízení EU 1007/2011? Bylo by asi dobré, kdybyste se nám ozvala přímo na [email protected]a uvedla na sebe i telefonní kontakt.
Ing. Ivana Halamová
nevím, zda zákonem myslíte Nařízení EU 1007/2011? Bylo by asi dobré, kdybyste se nám ozvala přímo na [email protected]a uvedla na sebe i telefonní kontakt.
Ing. Ivana Halamová