Dobrý den, v březnu jsem zakoupila koženkovou bundu a již po 2týdnech nošení se začala ve švech párat podšívka. Bundu jsem reklamovala a podšívku spravili. Začal podzim a já jsem opět začala nosit bundu a podšívka se rozpárala znova a ještě ve větší míře. Opět mi to opravili, ale již za dva dny se podšívka rvala, tak jsem to reklamovala po třetí. Bohužel mi nevyšli vstříc, bundu mi majitel obchodu vrátil neopravenou i s přiloženým dopisem. V tomto dopise mi sděluje, že bunda byla zakoupená v menší velikosti a proto se při nadměrném tlaku podšívka rozjíždí. Při pochybnostech se mám obrátit na státní zkušebnu a reklamaci neuznává. Tak se chci zeptat, zda by jste mi mohli poradit, jak postupovat dál a kolik by takové přezkoumání materiálu stálo. Zboží je zřejmě dovoz z Turecka. Děkuji moc za Vaši odpověď. S pozdravem LP.
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Prodejce Vás informoval správně. Pokud nesouhlasíte s jeho vyjádřením a výrobek vykazuje vady, tak máte možnost si zajistit u soudního znalce posudek. Pokud bude reklamace oprávněná, tak by Vám měl prodejce vrátit peníze. Pokud máte zájem o vyhotovení posudku, zašlete výrobek spolu s doklady o nákupu a postupu řešení reklamace k nám. Současně, prosím, přiložte jednoduchou žádost o vyhotovení posudku.
L. Zaklová