Dobrý den, zajímalo by mě, jak velké žmolkování ručníků (pouštění chloupků) se dá považovat za normální. I po pátém praní se s nimi nedá utírat-chloupky jsou po těle, ve vlasech, víří po celé koupelně, okýnkem jdou i do bytu.)což považuji i za zdravotně závadné).Chystám se k reklamaci, ale dle zkušeností jiných zákazníků vím, že výrobce to označí za normální. Kolik by mě případně stál posudek ve vaší laboratoři?Děkuji
Podle popisu vady doporučuji nejprve uplatnit reklamaci a následně pokud bude vyřízena neuznáním zaslat reklamovaný výrobek spolu s požadovanými kopiemi dokumentů (paragon od nákupu a vyjádření o neuznané reklamaci). My se podíváme až v případě že bude prokázána jednoznačná vada a pak podle dohody napíšeme znalecký posudek. Posudek soudního znalce stojí 1200 Kč bez DPH. Jedná se o částku zahrnující makroskopické ohledání výrobku a určení vady. V případě, že je pro prokázání vady třeba dělat nějakou zkoušku, tak se situace řeší po dohodě se zadavatelem.