Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak postupovat v případě neuznání reklamace. 25.5.2016 jsem zakoupila v jedné prodejně pánské bavlněné pyžamo (tričko s krátkým rukávem sv. modrá barva a krátké kalhoty tm. modrá barva). Tričko mělo zpředu i zezadu potisk ze tří barev (černá, červená, bílá). Po prvním vyprání přesně dle návodu, tj. na 40 stupňů z rubu a s pracím práškem pro barevné prádlo, potisk pustil a jakoby se rozdrobil nejen po celém tričku, ale i po ostatním prádle, které v pračce bylo. Když jsem na potisk sáhla, barvy z něj mi zůstávaly na prstech, prostě to vypadalo jako kdyby se na tričko obrázek namaloval zčerstva a v některých místech se nedomaloval. Ze všech kousků prádla to nejde dolů, za mokra se tato barva z obrázku rozmazávala a vpila se do tkanin a za sucha ztvrdla a přilepila se, takže prádlo je kropenaté. Tričko od pyžama jsem tedy po uschnutí odnesla do prodejny (13.6.2016) na reklamaci. Prodavačka tvrdila, že to není možné, že její syn má to samé už delší dobu a toto se jí nestalo, že jsem to musela špatně vyprat. Že prý prodali několik stejných kusů a já jediná přišla s reklamací. Prostě se ze mně snažila udělat hlupáka, který ani neumí vyprat. Nakonec sepsala reklamační list a že to pošle dodavateli, ale prý mám spíš čekat zamítnutí.
Nepatřím do skupiny lidí, kteří si chodí kupovat oblečení do "kvalitních" obchodů, ale toto byl dárek pro blízkou osobu, tak jsem se rozhodla prvně koupit něco kvalitního a hned to dopadlo takto. Kdybych věděla co bude následovat, celý proces praní bych snad natočila na kameru.
Proto by mě zajímalo jak postupovat v případě, že reklamaci opravdu neuznají.
Předem děkuji za odpověď
Dobrý den,
pokud bude reklamace zamítnuta, pošlete nám výrobek spolu s kopií všech dokumentů. V případě že prokážeme vadu, napíšeme posouzení. Není ale povinností obchodu naše posouzení uznat. Bylo by dobré se s nimi dohodnout na posouzení třetí stranou. Pokud nebude dohoda možná, pak zbývá jedině varianta domáhat se práv soudní cestou...
S pozdravem,
Ing. Petr Nasadil, vedoucí AZL, TZÚ