Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda posuzujete taky správnost zvoleného střihu. Jedná se konkrétně o rondony, které nám byly vyhotoveny a bohužel jsou nenositelné. Firma nám nechce uznat reklamaci a tvrdí, že střih je v pořádku. Děkuji za odpověď
Dobrý den,
abych Vám mohla odpovědět, potřebuji od Vás více informací. Prosím napište mi na e-mail [email protected].
Ing. Alena Svejdová