Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu,jak je to s používáním neutrálních visaček na výrobky, tzn. bez udání výrobce.Jedná se o případ, kdy zákazník požaduje tyto visačky na naše zboží, které mu bude dodáváno.Zákon o ochraně spotřebitele má tolik různých odkazů, že z toho nejsem moc moudrá. Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
otázka je položena velmi zeširoka, prosím napište na [email protected] a uveďte na sebe i telefonní číslo.
Děkuji.
Ing. Ivana Halamová, TZÚ
otázka je položena velmi zeširoka, prosím napište na [email protected] a uveďte na sebe i telefonní číslo.
Děkuji.
Ing. Ivana Halamová, TZÚ