Dobrý den,
koupila jsem si krajkové tričko, po dvou vyprání se z krajky začly vylízat takové gumky jako třeba u spodního prádla. Reklamace mi nebyla uznána z důvodu běžného nošení, nebo špatného praní? Je to v pořádku? děkuji.
Dobrý den,
z popsané závady není úplně jasné k jaké vadě došlo. Navrhuji zavolejte nám a domluvíme se na dalším postupu a případném posouzení výrobku.
Ing. Petr Nasadil, vedoucí AZL, TZU