Dobrý deň,
kúpila som si šaty, po vypraní sa ale ukázalo, že v spodnej časti od bokov až dolu majú na oboch stranách viditeľne křivý šev. To mi u šiat za 1200kč naozaj vadí a pre mňa sú teda nenositeľné.
Dnes som teda volala do predajne /šaty mám 4dni/, že ich teda v rámci reklamácie chcem vymeniť za rovnaký model bez závady. Predavačka ma upozornila, že to musí prebrať s vedúcou, no ja som presvedčená o tom, že mám nárok na okamžitú nápravu, nakoľko je chybou výrobcu zboží z estetického dôvodu nenositeľné.
Nechcem sa v predajni hádať a ani rozčuľovať, pretože som tehotná. Mám ale pravdu? Mám na takúto výmenu alebo vrátenie peňazí nárok?
Ďakujem
Dobrý den,
podstatné je, jakým způsobem jste šaty zakoupila. Pokud prostřednictvím eshopu, máte stále právo odstoupit od smlouvy. Pokud v klasickém obchodě, pak je možná jedině cesta reklamace... obchod by měl odstranit vadu (výměna zboží, oprava) nebo vrácení peněz.
S pozdravem,
Ing. Petr Nasadil, vedoucí AZL, TZÚ