Dobrý den,
měl bych prosím dotaz ohledně etikety výrobku, co vše musí podle zákona obsahovat? Konkrétně se jedná o masné výrobky (paštiky, klobásy atd.)
Stačí na etiketu uvést výrobce (včetně veterinárního schvalovacího čísla), název a váha obsahu balení výrobku a celkové složení výrobku? Nebo se zde musí uváděť ještě něco?
Děkuji za odpověď
Dobrý den,
potraviny nejsou zatím naším obprem. Zkuste:
http://www.bezpecnostpotravin.cz/kategorie/oznacovani-potravin.aspx
Ing. Ivana Halamová