Dobrý den,na koženou bundu z jehněčiny se mi dostala část krému z dortu a zůstal na bundě mastný flek. Volala jsem si ihned do čistírny a tam mi řekli, že vyčištění by stálo kolem 600 Kč, ovšem bunda vzhledem k tomu, že byla v akci stála z původních 3500 Kč pouze 900 Kč a to se mi tedy nechce dávat. Sama dle "babských rad" se bojím bundu zkoušet čistit. Poradíte mi prosím?
Předem děkuji
Andrlová Markéta
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Bohužel Vám nemohu odpovědně poradit, protože naše zaměření je pouze na textilní produkty. Ohledně kůže Vám doporučuji kontaktovat Akreditovanou zkušební laboratoř v Otrokovicích.
L. Zaklová