Dobrý den,před par dny konkrétně před 9 dny jsem si koupila zdravotní boty v lékárně na,které je záruka 2 roky. Z bot me boli hrozně nohy v nich nevydrzim ani 4 hodiny v práci..a otekla mi noha měla jsem je jednou na noze.Přesto mi prodavačka tvrdila ze jsou nosene a nemůže mi vyhovět. Tak se chci zeptat jak se muzu bránit? To mám boty za 870 kc hodit do koše ?
Děkuji za odpověď
Dobrý den,
my bohužel obuv netestujeme, pouze textil. Doporučuji vyhledat kontakt na soudního znalce na boty www.justice.cz a domluvit se.
Vladimír Štork, soudní znalec
my bohužel obuv netestujeme, pouze textil. Doporučuji vyhledat kontakt na soudního znalce na boty www.justice.cz a domluvit se.
Vladimír Štork, soudní znalec