Dobrý den,prosím Vás o radu,zda mám reklamovat triko,které při prvním praní velice pouští a to v několika lázních..Triko stálo 1290kč,čekala jsem jinou kvalitu.Prala jsem jej dle pokynů na 30st. a pouze v ruce,šetrným pracím prostředkem.Moc Vám děkuji za radu,Jana.
Dobrý den,
pokud Vám výrobek pouští i při druhém praní, je to rozhodně důvod k reklamaci - výrobek může být zdravotně závadný.
Ing. Ivana Halamová, TZÚ
pokud Vám výrobek pouští i při druhém praní, je to rozhodně důvod k reklamaci - výrobek může být zdravotně závadný.
Ing. Ivana Halamová, TZÚ