dobrý den
Reklamovala jsem rozbitý zip(ztracený jezdec)u drahé zimní bundy na konci záruční doby,zip opravili.Po dvou týdnech používání se jezdec znovu rozpadl.Bunda už ale není v záruce.Je nějaká záruční doba na opravu?Děkuji za odpověď
Dobrý den,
opravdu by měla být záruka na opravu 6 měsíců.
Hezký den, Vladimír Štork, vedoucí AZL a soudní znalec