Dobry den,v obchode jsem si koupil drahou mikinu
po dvou vypráních stále pouští opravdu hodně barvy
na štítku je ale napsáno že může pouštět barvu...myslíte že to má cenu reklamovat mikina byla drahá a zabarvila mě i jiné veci ...děkuji za odpověd
Dobrý den,
zapouštění by nemělo překročit rámec "obvyklé stálobarevnosti" a určitě nesmí překročit rámec zdravotní nezávadnosti. To lze posoudit jedině zkouškou stálobarevnosti v praní.
Ing. Petr Nasadil, vedoucí AZL, TZÚ