Dobrý den,
v říjnu loňského roku jsem dceři zakoupila zimní obuv v obchodním řetězci Intersport cca za 1000,- kč. Začátkem dubna jsem obuv reklamoval kvůli popraskané vrchní části obou bot. Reklamace byla zamítnuta. Důvod zamítnutí: Reklamaci je nezbytně nutné uplatnit bez zbytečného odkladu, ihned jak na reklamovanou vadu přijdete. Případné prodlení může být důvodem k odmítnutí reklamace. S důvodem zásadně nesouhlasím. Může mi dát někdo posudek obuvi? Jak mám postupova, když se zamítnutím zásadně nesouhlasím? Děkuji velice za Vaši odpověď. Lenka Synková
Dobrý den paní Synková,
děkujeme Vám za dotaz. Co se týče reklamaci obuvi, tak tu TZÚ neřeší, ale můžete se obrátit na Ing. Štachovou z AZL Otrokovice, s.r.o.
L. Zaklová, marketing