Dpbrý den chci se zeptat jak postupovat,kdyš mi oppětovně pouští tričko barvu a obarvý mě i podprsenku.Jak na to .Děkuji za pomoc Ivča
Reklamujte bez otálení nestálobarevnost výrobku a požadujte vrácení peněz, protože je pravděpodobné, že totožné nové tričko bude barvit jiné oblečení rovněž. Pokud Vám nebude reklamace uznána, obraťte se na znalce (třeba TZÚ Brno), který provede zkoušku stálobarevnosti v otěru a v případě vady trička napíše posudek, který by měl prodejce i s tričkem zaplatit.
Ing. Elen Klašková, TZÚ