Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Jeden z vánočních dárků byla celkem drahá zimní bunda. Po 14 dnech nošení se na bundě udělal světlý flek bez zjevné příčiny. Otření vlhkým hadříkem nepomohlo a fleků postupně přibývalo. Namočila jsem cíp bundy do vlažné vody, ale ani to nepomohlo. Proto jsem se začátkem února rozhodla bundu u prodejce reklamovat. Reklamace uznaná nebyla s odůvodněním, že se jedná o "MECHANICKÉ" poškození, nikoliv o vadu materiálu, což striktně odmítám. Další věc k zamyšlení je visačka na oděvu, jako materiál svrchní vrstvy je uvedena 100% bavlna, což u textilie typu "šusťák" lze s jistotou zpochybnit. Nejsem si vědomá, že by mohlo dojít při cestě z domu do kanceláře k tomuto poškození oděvu. Poradíte mi, prosím, co dál? Děkuji Kateřina Brožová, Prostějov
Dobrý den, Vámi popisovaný problém není možné posoudit bez prohlédnutí výrobku. Prosím, zašlete jej na adresu TZÚ - viz. kontakty. Hezký den,. L. Zaklová, marketing